Статистика

Головна » 2018 » Лютий » 26 » Чемпіонат району з баскетболу 2018 р.
09:58
Чемпіонат району з баскетболу 2018 р.

Багато років у нас в районі проводились змагання з баскетболу серед чоловіків,в яких брали участь понад 10 команд. З різних причин дані змагання не організовувались. Та у 2018 році відділ освіти, молоді та спорту вирішив відновити ці змагання і як виявилось, не дарма.

Турнір проходив 17-18 лютого цього року в спортивному залі ОНЗ «НВК «Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія». У змаганнях взяли участь такі команди з с. Затурці, с. Замличі, «Надія» с.Старий Загорів, «Юніор» та «Стріт-Баскет» (Локачі) та збірна команда ЗОШ (смт. Локачі та с. Старий Загорів)

Команди були поділені на 2 групи. За результатами жеребкуванняв групу А попали команди: «Юніор», «Стріт-Баскет» та Затурці. В групу Б: Замличі, «Надія» та збірна команда ЗОШ. За підсумками групового етапу до фінальної частини змагань вийшли наступні команди: «Юніор», «Стріт-Баскет», «Надія» Старий Загорів та збірна команда ЗОШ.

У фінальній частині ігри проводились за Олімпійською системою. У першому півфіналі зійшлись команди «Юніор» та збірна команда ЗОШ. Перемогу здобула більш досвідчена команда-«Юніор» - багаторазовий призерминулорічних змагань. У другому півфіналі за вихід у фінал змагались «Стріт-Баскет» та «Надія». Гра була дуже напружена та все ж таки вихід до фіналу здобула команда з Локач (46:40). Тож, у матчі за 3 місце зійшлись команди «Надія» та збірна школярів. Перемогу здобула команда зі Старого Загорова(48-36). У матчі за золоті медалі змагались дві Локачинські команди: «Юніор» та «Стріт-Баскет». Очевидно, що ці команди достойні фіналу, адже відразу було помітно тактичну та технічну майстерність гравців,про це свідчить кількість закинутих очок. Перемогу в матчі з рахунком (36-17) здобула команда «Юніор».

Команди, які посіли І-ІІІ місце у загальнокомандному заліку нагородженні дипломами відділу освіти, молоді та спорту Локачинської РДА та кожен гравець нагороджений медалями.

Також, хочеться виразити подяку дирекції та вчителям фізичного виховання ОНЗ «НВК «Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія». за надання спортивного залу для проведення змагань.

Відділ освіти, молоді та спорту висловлює вдячність всім учасникам змагань за активну участь,а також вітає переможців та призерів районного чемпіонату з баскетолу

Переглядів: 394 | Додав: Roma | Рейтинг: 0.0/0