Педагогічна преса

МОН України

Статистика

Головна » 2017 » Листопад » 15

11-12 листопада на стадіоні «Локачі» та на території майданчика ОНЗ «НВК «Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» з штучним покриттям для ігрових видів спорту був проведений ХІІІ турнір з міні-футболу на Кубок пам’яті Андрія Бугайчука.

Змагання проходили серед молоді Локачинського району, в яких взяли участь 15 команд.

Ігри проходили у  3 групах по 5 команд, у фінальну частину змагань виходили команди,які зайняли 1 та 2 місце в групі. У фінальній частині зустрілись команди: ФК «Локачі», «ЛК Локачі», «Ластівка» (Локачі), ФК «Бубнів», «Здоров’я» та «Луга» (Козлів). У фінальній частині команди змагались у 2 групах. Ігри проводились за коловою системою.

Отже,у матчі за бронзові медалі зустрілись команди «ЛК Локачі» та «Здоровя». Основний час закінчився з рахунком 1:1,тому переможець виявився у післяматчевих пенальті, де фортуна була більш прихильною до команди «Здоровя» (2:0).

У матчі за 1 місце зустрілись команди Ластівка та ФК Локачі. Перемогу з рахунком 0:3 здобула більш досвідчена команда, ФК Локачі, для якої ця перемога стала пятою підряд у цьому турнірі.

За підсумками змагань, 3 місце посіла команда «Здоровя», 2 місце-«Ластівка», а переможцем турніру стала команда ФК «Локачі».

Відділ освіти, молоді та спорту спільно з Федерацією футболу Локачинського району нагородили призерів дипломом та медалями, а переможцям змагань вручили перехідний Кубок.

Дуже приємно, що кожного року кількість команд бажаючих взяти участь у турнірі та вшанувати память А. Бугайчука зростає. Це свідчить про належний рівень організації спортивно-масової роботи на місцях з розвитку футболу та міні-футболу, зокрема.

Переглядів: 402 | Додав: Roma | Дата: 15.11.2017 | Коментарі (0)