Педагогічна преса

МОН України

Статистика

Головна » 2018 » Березень » 27

10-11 березня цього року в спортивному залі ОНЗ "НВК "Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" відбувся районний турнір з волейболу на Кубок пам'яті Г.П.Котушка. В турнірі взяли участь 5 команд: "Турія" ветерани (с. Затурці), "Турія" юніори (с. Затурці), "Конюхи", "Козлів" та "Кремеш".Змагання проводились на протязі двох днів за коловою системою.

За підсумками турніру 3 місце зайняла посіла команда "Кремеш", 2 місце - "Конюхи",а переможцем стала команда із с. Затурці - "Турія" ветерани.

Всі команди були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту, а переможець турніру отримав перехідний кубок. До того ж,в кожній команді було виявлено кращого гравця і їм було вручено цінні призи.

Також, хочеться виразити подяку дирекції та вчителям фізичного виховання ОНЗ «НВК «Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія». за надання спортивного залу для проведення змагань, а також Скопюку Михайлові Яковичу-депутатові Волинської обласної ради,за фінансову підтримку та допомогу у проведенні турніру та нагородженні команд.

Переглядів: 481 | Додав: Roma | Дата: 27.03.2018 | Коментарі (0)